Original price was: 275.00 €.Current price is: 150.00 €.

45% Off

Punane mohäär-kashmiirisegu lõngast kootud lühike kleit.

Punane mohäär-kashmiirisegu lõngast kootud lühike kleit.

Original price was: 275.00 €.Current price is: 150.00 €.

45% Off

Kirjeldus

See punane mohäärkleit on kootud eriti luksuslikust mohäärlõngast. Kui lõngamüüja sõnu uskuda, siis on tegemist 52% mohääri ja 48% kashmiirivillaga.

On tõesti eriliselt soe ja pehme. Naha vastas ikka väga ei tsurgi, võibolla vaid eriti tundliku kandja paneb veidi kihelema.

Kleit on kootud mitmes tükis. Ülaosas on õmblused ja seelikuosa on kootud ringiratast ülevalt alla.

Kleidil on väikesed külgepandud varrukad. Kleidil on kukla peal heegeldatud paeltega seoskinnis ja selja peal võike tilgakujuline ava.

Seelikuosas kasutasin erinevaid traditsioonilisi Haapsalu rättide ja sallide mustreid. Puusadel on nuppudega populaarne kaheksakanna muster.

Kleidi ülaosa on kootud siledas koes. Dekoltees on väike mustrimotiiv.

Kleit on üsna veniva loomuga, aga pigem sobilik rohkem S suuruse kandjale. Mulle, kes ma olen 164 cm pikk, ulatub kleit põlvini. Pikemale kandjale mõjub kleit kindlasti rohkem juba minikleidi poole.

Kleiti on soovitav pesta käsitsi, soojas vees. Kuivatada tasapinnal. Soovi korral võib ka kleiti läbi märja puuvillase riide aurutada.

Kleit on müügis ilma voodrita. Sobiva voodri võime soovi korral olemasolevate hulgast leida. Voodrid on hinnavahemikus 5-10 EUR